töröl
2014. április 17., lány, U14-13
(Vácrátót - Vácrátót Tornacsarnok)
08:30 Nagykáta 2000L - U13 - Albertirsa 2000L - U13 14‑7 (7‑0)
2014. április 15., lány, U9
(Mátészalka - Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme)
14:00 Mátészalkai MTK U9 lány ÉnekesCs - Mátészalkai MTK U9 lány OláhK 0‑0 (0‑0)
13:30 Mátészalkai MTK U9 lány OláhK - Ópályi KSE 0‑0 (0‑0)
13:00 Mátészalkai MTK U9 lány ÉnekesCs - Ópályi KSE 0‑0 (0‑0)
2014. április 14., fiú, U9
( - Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium)
13:00 Mátészalkai MTK U9 fiú ÉnekesCs - Ópályi KSE 0‑0 (0‑0)
2014. április 14., lány, U10
(Budapest, IX. kerület - Emszt Kálmánné (SINOSZ))
16:50 Pilisvörösvári TKSK - FSZSE- Szent István SE 5‑8 (4‑4)
16:10 Beszterce DSE - Pilisvörösvári TKSK 19‑2 (8‑1)
15:30 Beszterce DSE - FSZSE- Szent István SE 14‑11 (7‑3)
2014. április 14., fiú, U9
(Mátészalka - Esze Tamás Gimnázium sportcsarnoka)
14:30 Mátészalkai MTK U9 fiú ÉnekesCs - Mátészalkai MTK U9 fiú SzenderL 0‑0 (0‑0)
13:45 Ópályi KSE - Mátészalkai MTK U9 fiú SzenderL 0‑0 (0‑0)
13:00 Mátészalkai MTK U9 fiú ÉnekesCs - Ópályi KSE 0‑0 (0‑0)
2014. április 14., lány, U15
(Mogyoród - Mogyoródi Sportcsarnok)
14:20 MOGYORÓD 1998 - U15 LÁNY - BUGYI SPORTEGYESÜLET 1998 - U15 27‑8 (15‑3)
2014. április 13., fiú, U14-13
14:50 FTC2000 fiú - Handbear Kézisuli U14-F 36‑8 (19‑5)
2014. április 13., lány, U14-13
12:50 Csepel DSE 2000 leány - Salgótarjáni Strandépítők KC 19‑18 (11‑10)
2014. április 13., fiú, U9
12:45 Dabas VSE KC 2005F - Kézilabda UP KASSA 0‑0 (0‑0)
12:00 Szigetszentmiklósi KSK 2005F - Csepel DSE 2004 fiú 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., lány, U14-13
11:50 HORT - index 14‑13 (9‑6)
2014. április 13., fiú, U9
11:15 Kézilabda UP KASSA - Csepel DSE 2004 fiú 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., lány, U14-13
10:50 Postás SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 5‑21 (4‑10)
2014. április 13., fiú, U9
10:30 Szigetszentmiklósi KSK 2005F - Dabas VSE KC 2005F 0‑0 (0‑0)
09:45 Csepel DSE 2004 fiú - Dabas VSE KC 2005F 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., lány, U14-13
09:00 HORT - Postás SE 4‑9 (3‑7)
2014. április 13., fiú, U9
09:00 Szigetszentmiklósi KSK 2005F - Kézilabda UP KASSA 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., fiú, U10
(Alsóörs - Alsóörsi Sportcsarnok)
14:10 Kecskeméti Sportiskola Fiú U10 - Kézilabda UP PLER 2003 9‑33 (8‑20)
13:20 FTC 2003 - AK. Nemzeti Kézilabda Akadémia Alsóörs U-10 15‑9 (9‑6)
12:30 Kézilabda UP PLER 2003 - AK. Nemzeti Kézilabda Akadémia Alsóörs U-10 30‑3 (16‑2)
11:40 FTC 2003 - Kecskeméti Sportiskola Fiú U10 0‑10 (0‑0)
10:50 Kecskeméti Sportiskola Fiú U10 - AK. Nemzeti Kézilabda Akadémia Alsóörs U-10 15‑0 (9‑0)
10:00 FTC 2003 - Kézilabda UP PLER 2003 3‑32 (1‑20)
2014. április 13., lány, U14-13
(Budapest, XXI. kerület - Bp. ÁMK Sporcsarnok)
10:10 index - Salgótarjáni Strandépítők KC 2‑32 (1‑13)
2014. április 13., lány, U9
(Budapest, III. kerület - Bp. Kerék u. Általános Iskola)
15:30 Óbudai Kézilabda Sportiskola U9L - ENUSE Tápiószele 10‑22 (2‑15)
14:45 FTC 2004 - Haladás VSE -StudentComfort KUK 19‑15 (13‑10)
14:00 Óbudai Kézilabda Sportiskola U9L - Haladás VSE -StudentComfort KUK 13‑20 (7‑16)
13:15 FTC 2004 - ENUSE Tápiószele 16‑18 (10‑10)
12:30 FTC 2004 - Óbudai Kézilabda Sportiskola U9L 28‑18 (20‑8)
2014. április 13., lány, U12-11
11:40 Óbudai Kézilabda Sportiskola U11L - FKC 2001 L 9‑23 (4‑9)
10:50 Pénzügyőr SE II. - FKC 2001 L 14‑20 (10‑10)
10:00 Óbudai Kézilabda Sportiskola U11L - Pénzügyőr SE II. 12‑17 (6‑7)
2014. április 13., fiú, U8
( - Dunaújváros Sportcsarnok)
13:30 ATSE - Diákok Egészségéért Veszprém Megye Kézilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány 0‑0 (0‑0)
13:00 ÉLES KÉZILABDA ISKOLA SE - TAC 0‑0 (0‑0)
12:30 DVSI - ATSE 0‑0 (0‑0)
12:00 TAC - Diákok Egészségéért Veszprém Megye Kézilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány 0‑0 (0‑0)
11:30 ÉLES KÉZILABDA ISKOLA SE - DVSI 0‑0 (0‑0)
11:00 ATSE - TAC 0‑0 (0‑0)
10:30 ÉLES KÉZILABDA ISKOLA SE - Diákok Egészségéért Veszprém Megye Kézilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány 0‑0 (0‑0)
10:00 DVSI - TAC 0‑0 (0‑0)
09:30 ÉLES KÉZILABDA ISKOLA SE - ATSE 0‑0 (0‑0)
09:00 Diákok Egészségéért Veszprém Megye Kézilabda Sportjáért Közhasznú Alapítvány - DVSI 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., fiú, U9
( - Később kerül meghatározásra)
12:45 Bp. Honvéd SE 2004 - U9 Váci KSE 0‑0 (0‑0)
2014. április 13., lány, U9
12:45 Alsónémedi SE - TolnayU9 0‑0 (0‑0)