töröl
2014. április 25., fiú, U9
(Kisvárda - Városi Tornacsarnok Kisvárda)
11:20 Monbebé U9 A - U9 fiú Kisvárda 0‑0 (0‑0)
10:40 Sárospataki TC U9 - Monbebé U9 A 0‑0 (0‑0)
10:00 Sárospataki TC U9 - U9 fiú Kisvárda 0‑0 (0‑0)
2014. április 24., lány, U14-13
(Csurgó - Eötvös József Ált.Isk.)
14:10 Balatonszemes KSE - MVSZSE 14‑21 (7‑13)
13:20 U 14 Lány Nagykanizsa-Letenye - Komló Sport - Gagarin Kézilabda 13‑8 (6‑3)
12:30 Csurgó - MVSZSE 9‑24 (3‑16)
11:40 Balatonszemes KSE - Komló Sport - Gagarin Kézilabda 26‑12 (10‑5)
10:50 Csurgó - Komló Sport - Gagarin Kézilabda 9‑13 (2‑2)
10:00 U 14 Lány Nagykanizsa-Letenye - MVSZSE 9‑19 (4‑8)
2014. április 24., lány, U8
(Ópályi - Jókai M.Ált.Isk.Tornaterme)
15:00 Ópályi KSE - Csenger VKC 0‑0 (0‑0)
14:55 Mátészalkai MTK U8 lány OláhK - Csenger VKC 0‑0 (0‑0)
14:00 Mátészalkai MTK U8 lány OláhK - Ópályi KSE 0‑0 (0‑0)
2014. április 24., lány, U12-11
(Vácrátót - Vácrátóti Sportcsarnok)
15:45 Jászberényi TF DSE - KASE 19‑16 (10‑9)
14:15 KASE - SÜLYSÁPI KSK 2002L - U11 11‑5 (6‑3)
2014. április 20., fiú, U14-13
(Budapest, XIII. kerület - Bp. Honvéd Kézilabda Csarnok)
15:40 Honvéd 1 - Pick Szeged "A" 19‑20 (10‑12)
14:40 Debreceni SC-SI - PLER-Budapest II. 2000 26‑23 (21‑14)
13:20 Pick Szeged "A" - PLER-Budapest II. 2000 33‑10 (22‑5)
12:20 Debreceni SC-SI - Honvéd 1 17‑38 (13‑26)
11:00 PLER-Budapest II. 2000 - Honvéd 1 20‑31 (12‑18)
10:00 Debreceni SC-SI - Pick Szeged "A" 15‑26 (11‑15)
2014. április 19., lány, U14-13
18:00 Angyalföldi Sportiskola II. - KASE 8‑26 (3‑13)
10:00 Ipress Center-Vác 2000 Lány - Angyalföldi Sportiskola II. 30‑6 (14‑4)
09:00 Ipress Center-Vác 2000 Lány - KASE 21‑12 (10‑7)
2014. április 19., fiú, U10
(Budapest, XXI. kerület - Bp. ÁMK Sporcsarnok)
11:00 Budai Farkasok - Szent -Györgyi Honvéd 6‑18 (4‑8)
10:20 Budai Farkasok - XVI. ker KMSE U10 2003 fiú 15‑18 (9‑9)
09:40 DDSE - Szent -Györgyi Honvéd 4‑26 (2‑12)
09:00 DDSE - XVI. ker KMSE U10 2003 fiú 5‑22 (4‑12)
2014. április 19., fiú, U12-11
(Budapest, XIII. kerület - Bp. Honvéd Kézilabda Csarnok)
16:00 Várpalotai Bányász SK - Honvéd 3 10‑0 (0‑0)
15:00 Gyöngyösi KK U12-11 - Debreceni SC-SI 34‑26 (23‑16)
14:00 Honvéd 3 - Debreceni SC-SI 0‑10 (0‑0)
13:00 Gyöngyösi KK U12-11 - Várpalotai Bányász SK 25‑24 (16‑13)
11:55 Debreceni SC-SI - Várpalotai Bányász SK 20‑17 (15‑13)
11:00 Gyöngyösi KK U12-11 - Honvéd 3 10‑0 (0‑0)
2014. április 19., lány, U12-11
(Budapest - Bp. Lőrinci Sportcsarnok)
14:35 Éles Kézilabda Iskola Se Szeged - Kalmár DSE 19‑22 (11‑13)
13:40 ENUSE Tápiószele - Debreceni SC-SI 24‑33 (18‑20)
12:45 ENUSE Tápiószele - Kalmár DSE 26‑27 (18‑16)
11:50 Debreceni SC-SI - Éles Kézilabda Iskola Se Szeged 22‑17 (16‑12)
10:55 Kalmár DSE - Debreceni SC-SI 6‑26 (5‑14)
10:00 ENUSE Tápiószele - Éles Kézilabda Iskola Se Szeged 23‑21 (12‑9)
2014. április 19., lány, U10
(Budaörs - Budaörs Városi Sportcsarnok)
17:45 TolnayU10 - Budai Farkasok 9‑18 (4‑10)
15:30 Budaörs KC - TolnayU10 10‑6 (3‑3)
14:00 Budaörs KC - Budai Farkasok 5‑20 (3‑10)
2014. április 19., lány, U12-11
13:10 ÉVSE KBK L 2002 - DANUKE 2002L 12‑7 (5‑1)
11:30 ÉVSE KBK L 2002 - FKC U12-2002 lány 9‑10 (3‑6)
09:50 DANUKE 2002L - FKC U12-2002 lány 5‑17 (1‑9)
2014. április 19., lány, U9
(Hódmezővásárhely - Hódtói Sportcsarnok)
14:30 Debreceni SC-SI - Hódmezővásárhelyi LKC 0‑0 (0‑0)
13:45 Hódmezővásárhelyi LKC - Algyő SK 0‑0 (0‑0)
2014. április 19., lány, U7
13:00 Algyő SK - ONKC 0‑0 (0‑0)
2014. április 19., lány, U9
13:00 ONKC - Debreceni SC-SI 0‑0 (0‑0)
12:15 Algyő SK - Debreceni SC-SI 0‑0 (0‑0)