töröl
2015. May 31., lány, U8
(Szombathely - Herman ottó SZKI)
12:20 Haladás VSE -StudentComfort KUK B - Sárvári Kinizsi Se U8 13‑12 (6‑5)
11:30 Sárvári Kinizsi Se U8 - Haladás VSE -StudentComfort KUK A 11‑21 (3‑11)
10:40 Haladás VSE -StudentComfort KUK A - Haladás VSE -StudentComfort KUK B 11‑20 (5‑10)
2015. May 31., lány, U7
(Sárvár - Tinódi Gimnázium Tornaterem)
09:25 Körmendi DMTE - GÓNA SZKKE 7‑12 (5‑3)
2015. May 25., lány, U14-13
(Mátészalka - Városi Sportcsarnok Mátészalka)
10:25 Angyalföldi Sportiskola - FTC II.-Team Spirit Bus 17‑18 (13‑12)
2014. June 4., fiú, U9
(Nagyréde - Ált. Iskola Nagyréde Fő út 12)
18:45 Gykk-Halász - Gykk-Markaz 0‑0 (0‑0)
18:00 Gykk-Nagyréde - Gyöngyösi KK U9 0‑0 (0‑0)
17:15 Gykk-Halász - Gykk-U9 II 0‑0 (0‑0)
16:30 Gykk-Nagyréde - Gykk-Arany 0‑0 (0‑0)
15:45 Gykk-Markaz - Gykk-Arany 0‑0 (0‑0)
15:00 Gykk-Nagyréde - Gykk-Halász 0‑0 (0‑0)
14:15 Gyöngyösi KK U9 - Gykk-Arany 0‑0 (0‑0)
13:30 Gykk-Nagyréde - Gykk-Markaz 0‑0 (0‑0)
12:00 Gyöngyösi KK U9 - Gykk-Markaz 0‑0 (0‑0)
2014. June 4., lány, U14-13
(Budapest, IX. kerület - Emszt Kálmánné (SINOSZ))
19:00 Szigetszentmiklós Női Kézilabda SE.1999L - Érd 22‑21 (10‑12)
2014. June 4., fiú, U9
(Kisvárda - Városi Tornacsarnok Kisvárda)
12:45 Gykk-Arany - Gykk-Halász 0‑0 (0‑0)
2014. June 3., fiú, U7
(Nyíregyháza - Zelk Zoltán Iskola)
14:30 Hajdúnánás Kispályás U7 - U 7 fiú Kisvárda 0‑0 (0‑0)
14:00 Sárospataki TC U7 - Sponge U7 fiú 0‑0 (0‑0)
13:30 Hajdúnánás Kispályás U7 - Sárospataki TC U7 0‑0 (0‑0)
13:00 Sponge U7 fiú - U 7 fiú Kisvárda 0‑0 (0‑0)
12:30 U 7 fiú Kisvárda - Sárospataki TC U7 0‑0 (0‑0)
12:00 Hajdúnánás Kispályás U7 - Sponge U7 fiú 0‑0 (0‑0)
2014. June 1., fiú, U14-13
(Algyő - Algyői Sportcsarnok)
15:40 Algyő SK - Bajai Kézisuli 10‑0 (0‑0)
14:50 Kiskunhalas U14 fiú - Algyő SK 18‑7 (10‑3)
14:00 Gézengúz UKC fiú 1999-2000 - Bajai Kézisuli 10‑0 (0‑0)
13:10 Algyő SK - Kiskunhalas U14 fiú 3‑13 (1‑6)
12:20 Gézengúz UKC fiú 1999-2000 - Kiskunhalas U14 fiú 21‑22 (11‑10)
11:30 Algyő SK - Bajai Kézisuli 10‑0 (0‑0)
10:40 Kiskunhalas U14 fiú - Pick Szeged "B" 22‑33 (9‑19)
09:50 Gézengúz UKC fiú 1999-2000 - Algyő SK 38‑7 (20‑5)
09:00 Algyő SK - Pick Szeged "B" 12‑22 (2‑15)
2014. June 1., lány, U14-13
(Bácsbokod - Bácsbokodi Sportcsarnok)
12:35 Tompa Se 8. - Bácsbokodi NKSE U14 4‑15 (2‑6)
10:45 Tompa Se 8. - Fekete István Ált. Isk. U14 LÁNY 10‑0 (0‑0)
08:55 Bácsbokodi NKSE U14 - Fekete István Ált. Isk. U14 LÁNY 10‑0 (0‑0)
00:00 Kiskőrös U14 - Bácsbokodi NKSE U14 0‑10 (0‑0)
00:00 Tompa Se 8. - Kiskőrös U14 10‑0 (0‑0)
2014. June 1., lány, U8
(Békéscsaba - Békéscsaba Kazinczy Spcs)
11:55 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Törökszentmiklósi KE 0‑0 (0‑0)
11:20 Gyulasport Nonprofit Kft. - Törökszentmiklósi KE 0‑0 (0‑0)
10:45 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Gyulasport Nonprofit Kft. 0‑0 (0‑0)
10:10 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Törökszentmiklósi KE 0‑0 (0‑0)
09:35 Gyulasport Nonprofit Kft. - Törökszentmiklósi KE 0‑0 (0‑0)
09:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Gyulasport Nonprofit Kft. 0‑0 (0‑0)
2014. June 1., lány, U12-11
(Cegléd - Cegléd Városi Sportcsarnok)
14:20 Ceglédi Kék Cápák 2002L - FKC U12-2002 lány 1‑45 (0‑24)
2014. June 1., fiú, U12-11
(Budapest - Elek Gyula Aréna)
16:00 FTC-Feibra - Gyöngyösi KK U12-11 18‑18 (13‑13)
2014. June 1., lány, U12-11
15:00 FTC - Drapéria Magyarország - Debreceni SC-SI 19‑18 (11‑13)
2014. June 1., fiú, U12-11
14:00 Pick Vörösmarty - Éles Kézilabda Iskola Se A 22‑15 (16‑8)
2014. June 1., lány, U12-11
13:00 Győri ETO KC - DKKA U12 24‑25 (18‑14)
2014. June 1., fiú, U12-11
12:00 Debreceni SC-SI - Pick Szeged "A" 21‑13 (12‑8)
2014. June 1., lány, U12-11
11:00 Kalmár DSE - Éles Kézilabda Iskola Se Szeged 13‑18 (6‑10)
2014. June 1., fiú, U12-11
10:00 Békési FKC - Kodály ISK U12 14‑15 (10‑11)