NBI női felnőtt - alapszakasz

Eredménymátrix



2008. September 5.
1. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - ASA-Consolis-HNKC 23-22

2008. September 6.
1. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Pikker-PTE-PEAC 31-23
1. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 31-21

2008. September 7.
1. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Budapest Bank-FTC-RightPh 35-29

2008. September 9.
1. ford. 18:00 Váci NKSE - Győri Audi ETO KC 25-27

2008. September 10.
1. ford. 18:00 Dunaferr NK - Vasas SC 46-27

2008. September 13.
2. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - DVSC-Aquaticum 27-29
2. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Váci NKSE 33-29
2. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Dunaferr NK 19-23
2. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Tajtavill-Nyíradony 44-38

2008. September 14.
2. ford. 12:45 Győri Audi ETO KC - Fehérép Alcoa FKC 33-26
2. ford. 18:00 Vasas SC - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 18-33

2008. September 19.
3. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 18-16
3. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Vasas SC 37-19
3. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Győri Audi ETO KC 20-35

2008. September 20.
3. ford. 16:00 Váci NKSE - Budapest Bank-FTC-RightPh 32-39
3. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - ASA-Consolis-HNKC 24-24
3. ford. 18:00 Dunaferr NK - Fehérép Alcoa FKC 31-38

2008. September 24.
4. ford. 18:00 Dunaferr NK - Győri Audi ETO KC 31-36
4. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - DVSC-Aquaticum 19-33
4. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Váci NKSE 29-25
4. ford. 18:00 Vasas SC - Tajtavill-Nyíradony 24-35
4. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Pikker-PTE-PEAC 47-26
4. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 20-27

2008. September 27.
5. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - ASA-Consolis-HNKC 20-28
5. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 26-17
5. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Fehérép Alcoa FKC 31-27

2008. September 28.
5. ford. 16:00 Váci NKSE - Vasas SC 33-30
5. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Budapest Bank-FTC-RightPh 45-37
5. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Dunaferr NK 23-24

2008. October 1.
6. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Tajtavill-Nyíradony 32-28

2008. October 2.
6. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Budapest Bank-FTC-RightPh 37-29

2008. October 3.
6. ford. 18:00 Vasas SC - Pikker-PTE-PEAC 32-31

2008. October 4.
6. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Váci NKSE 25-21

2008. October 7.
6. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Győri Audi ETO KC 23-33

2008. October 8.
6. ford. 18:00 Dunaferr NK - DVSC-Aquaticum 29-33
7. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Vasas SC 39-25

2008. October 11.
7. ford. 16:00 Váci NKSE - Fehérép Alcoa FKC 32-31
7. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - ASA-Consolis-HNKC 35-15
7. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Dunaferr NK 31-33
7. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Pikker-PTE-PEAC 30-23
7. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 27-23

2008. October 22.
8. ford. 17:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Tajtavill-Nyíradony 31-26
8. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Pikker-PTE-PEAC 43-22
8. ford. 18:00 Dunaferr NK - Váci NKSE 36-25
8. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Budapest Bank-FTC-RightPh 30-29
8. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Győri Audi ETO KC 24-22
8. ford. 18:00 Vasas SC - ASA-Consolis-HNKC 27-39

2008. October 25.
9. ford. 16:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Fehérép Alcoa FKC 32-29
9. ford. 17:00 Váci NKSE - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 23-22
9. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 29-21
9. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - DVSC-Aquaticum 30-31
9. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Vasas SC 42-20

2008. October 26.
9. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Dunaferr NK 26-33

2008. October 28.
10. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Győri Audi ETO KC 25-39

2008. October 29.
10. ford. 18:00 Dunaferr NK - Budapest Bank-FTC-RightPh 34-31
10. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - ASA-Consolis-HNKC 30-24
10. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Váci NKSE 33-27

2008. October 31.
10. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Vasas SC 27-26
10. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Pikker-PTE-PEAC 30-20

2008. November 5.
11. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 35-20
11. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 31-24
11. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - DVSC-Aquaticum 20-30
11. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Dunaferr NK 33-30

2008. November 8.
11. ford. 16:00 Váci NKSE - Tajtavill-Nyíradony 28-30

2008. November 12.
11. ford. 18:00 Vasas SC - Fehérép Alcoa FKC 24-31
12. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Váci NKSE 34-25

2008. November 14.
12. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Tajtavill-Nyíradony 20-34
12. ford. 18:00 Vasas SC - Dunaferr NK 25-31

2008. November 15.
12. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Fehérép Alcoa FKC 23-20
12. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - DVSC-Aquaticum 33-30
12. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 24-21

2008. December 21.
14. ford. 17:00 Győri Audi ETO KC - Pikker-PTE-PEAC 38-13

2009. January 7.
13. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Győri Audi ETO KC 28-30

2009. January 9.
13. ford. 18:00 Dunaferr NK - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 32-22
13. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Vasas SC 24-18

2009. January 10.
13. ford. 16:00 Váci NKSE - Pikker-PTE-PEAC 25-14
13. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Budapest Bank-FTC-RightPh 33-38
13. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - ASA-Consolis-HNKC 39-27

2009. January 14.
14. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Váci NKSE 40-32

2009. January 17.
14. ford. 17:00 Fehérép Alcoa FKC - Dunaferr NK 33-20
14. ford. 18:00 Vasas SC - DVSC-Aquaticum 17-36
14. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Tajtavill-Nyíradony 25-22
14. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 24-24

2009. January 23.
15. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 46-19
15. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Fehérép Alcoa FKC 23-22
15. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Dunaferr NK 37-22

2009. January 24.
15. ford. 16:00 Váci NKSE - ASA-Consolis-HNKC 28-25
15. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Vasas SC 32-25
15. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Budapest Bank-FTC-RightPh 21-38

2009. January 31.
16. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - DVSC-Aquaticum 28-24
16. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Pikker-PTE-PEAC 41-23
16. ford. 18:00 Dunaferr NK - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 22-29
16. ford. 18:00 Vasas SC - Váci NKSE 20-32
16. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Tajtavill-Nyíradony 31-24

2009. February 1.
16. ford. 13:30 Budapest Bank-FTC-RightPh - Győri Audi ETO KC 35-34

2009. February 3.
17. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 26-23

2009. February 4.
17. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Dunaferr NK 30-25

2009. February 6.
17. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Vasas SC 27-17

2009. February 7.
17. ford. 16:00 Váci NKSE - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 21-20
17. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - ASA-Consolis-HNKC 31-29

2009. February 11.
18. ford. 18:00 Vasas SC - Budapest Bank-FTC-RightPh 26-31
18. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Győri Audi ETO KC 24-29

2009. February 13.
18. ford. 18:00 Dunaferr NK - Tajtavill-Nyíradony 31-35

2009. February 14.
18. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 16-30

2009. February 21.
17. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Fehérép Alcoa FKC 30-25
18. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - DVSC-Aquaticum 20-22

2009. February 25.
18. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Váci NKSE 32-19

2009. February 28.
19. ford. 16:00 Váci NKSE - Dunaferr NK 40-29
19. ford. 16:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 36-31
19. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Vasas SC 36-31
19. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 24-27
19. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - Fehérép Alcoa FKC 25-32

2009. March 11.
20. ford. 18:00 Vasas SC - Győri Audi ETO KC 17-39

2009. March 13.
20. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Váci NKSE 33-20
20. ford. 18:00 Dunaferr NK - Pikker-PTE-PEAC 22-21
20. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Tajtavill-Nyíradony 36-27

2009. March 14.
20. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Budapest Bank-FTC-RightPh 29-23
20. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - ASA-Consolis-HNKC 20-23

2009. March 18.
21. ford. 18:00 Győri Audi ETO KC - Tajtavill-Nyíradony 42-22

2009. March 20.
21. ford. 18:00 Pikker-PTE-PEAC - SONEPAR Békéscsabai ENKSE 15-23

2009. March 21.
21. ford. 16:00 Váci NKSE - DVSC-Aquaticum 29-29
21. ford. 18:00 Vasas SC - Kiskunhalas NKSE-Bravotel 19-22
21. ford. 18:00 ASA-Consolis-HNKC - Fehérép Alcoa FKC 22-23
21. ford. 18:00 Budapest Bank-FTC-RightPh - Dunaferr NK 41-19

2009. March 25.
19. ford. 20:00 Győri Audi ETO KC - DVSC-Aquaticum 37-24

2009. March 26.
22. ford. 18:00 Tajtavill-Nyíradony - Váci NKSE 32-28

2009. March 27.
22. ford. 18:00 DVSC-Aquaticum - Pikker-PTE-PEAC 37-21
22. ford. 18:00 Dunaferr NK - ASA-Consolis-HNKC 26-42
22. ford. 18:00 SONEPAR Békéscsabai ENKSE - Budapest Bank-FTC-RightPh 26-26

2009. March 28.
22. ford. 18:00 Kiskunhalas NKSE-Bravotel - Győri Audi ETO KC 23-28
22. ford. 18:00 Fehérép Alcoa FKC - Vasas SC 36-20
 

Tabella

Csapat J. Gy. D. V. Dob. Kap. P.
1. Győri Audi ETO KC 22 20 0 2 756 522 40
2. DVSC-Aquaticum 22 18 1 3 696 555 37
3. Budapest Bank-FTC-RightPhone 22 15 1 6 759 665 31
4. SONEPAR Békéscsabai ENKSE 22 12 2 8 550 503 26
5. Fehérép Alcoa FKC 22 13 0 9 646 564 26
6. ASA-Consolis-HNKC 22 12 1 9 625 586 25
7. Dunaferr NK 22 10 0 12 629 677 20
8. Tajtavill-Nyíradony 22 9 1 12 639 654 19
9. Kiskunhalas NKSE-Bravotel 22 8 1 13 510 583 17
10. Váci NKSE 22 8 1 13 599 643 17
11. Pikker-PTE-PEAC 22 2 0 20 480 705 4
12. Vasas SC 22 1 0 21 507 739 2

Góllövőlista

NévCsapatG.M.
1. Sopronyi Anett Tajtavill-Nyíradony 184 22
2. Szucsánszki Zita Budapest Bank-FTC-RightPh 176 22
3. Zácsik Szandra Budapest Bank-FTC-RightPh 164 22
4. Triscsuk Krisztina Fehérép Alcoa FKC 147 21
5. Balog Beáta Vasas SC 140 21
6. Szamoránsky Piroska Budapest Bank-FTC-RightPh 122 22
7. Nikolayenko Olha ASA-Consolis-HNKC 111 22
8. Tilinger Tamara Dunaferr NK 109 22
9. Veszeli Judit Váci NKSE 109 22
10. Orbán Adrienn Váci NKSE 107 22
11. Berta Melinda Budapest Bank-FTC-RightPh 106 22
12. Görbicz Anita Győri Audi ETO KC 105 20
13. Temes Bernadett Dunaferr NK 103 16
14. Bernataviciute Laima Fehérép Alcoa FKC 103 19
15. Valovics Nóra Kiskunhalas NKSE-Bravotel 103 22
16. Gráner Beáta Pikker-PTE-PEAC 103 22
17. Vérten Orsolya Győri Audi ETO KC 102 21
18. Vincze Melinda Dunaferr NK 97 22
19. Crap Daniela DVSC-Aquaticum 95 22
20. Koroknai Viktória ASA-Consolis-HNKC 94 22
21. Szekeres Klára SONEPAR Békéscsabai ENKSE 92 22
22. Pádár Margit Tajtavill-Nyíradony 92 22
23. Sterbik Andrea Kiskunhalas NKSE-Bravotel 92 22
24. Herr Anita Győri Audi ETO KC 91 22
25. Ábrahám Szilvia Váci NKSE 91 22
26. Kudor Kitti Tajtavill-Nyíradony 88 22
27. Tomori Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 88 22
28. Székely Katalin Pikker-PTE-PEAC 85 21
29. Wolf Alexandra ASA-Consolis-HNKC 85 21
30. Glusica Leposava SONEPAR Békéscsabai ENKSE 84 22
31. Csáki Viktória DVSC-Aquaticum 84 22
32. Mravikova Katarina Győri Audi ETO KC 82 22
33. Lovász Zsuzsanna ASA-Consolis-HNKC 79 22
34. Vasas Edina Pikker-PTE-PEAC 78 22
35. Szilágyi Anett Váci NKSE 78 22
36. Hornyák Dóra DVSC-Aquaticum 75 21
37. Bognár Barbara DVSC-Aquaticum 74 22
38. Laluska Eszter Dunaferr NK 73 21
39. Spiridon Simona Győri Audi ETO KC 73 22
40. Kelemen Éva SONEPAR Békéscsabai ENKSE 71 20
41. Shynkarenko Tetyana DVSC-Aquaticum 71 21
42. Szeberényi Blanka Vasas SC 70 18
43. Balogh Barbara Dunaferr NK 70 21
44. Farkas Veronika Váci NKSE 69 21
45. Szabó Valéria DVSC-Aquaticum 68 22
46. Csendes Edit Kiskunhalas NKSE-Bravotel 67 18
47. Rábai Edina Kiskunhalas NKSE-Bravotel 67 21
48. Vijunaite Sonata Fehérép Alcoa FKC 65 21
49. Stuparicova Dagmara DVSC-Aquaticum 65 22
50. Gerstmár Renáta ASA-Consolis-HNKC 65 22
51. Siti Eszter Fehérép Alcoa FKC 63 18
52. Weitner Nóra Pikker-PTE-PEAC 63 22
53. Baross Zsuzsa SONEPAR Békéscsabai ENKSE 59 22
54. Jókai Nóra ASA-Consolis-HNKC 58 22
55. Szamosi Anita Tajtavill-Nyíradony 56 22
56. Kolos Dorottya Vasas SC 55 20
57. Uhrakova Lucia DVSC-Aquaticum 55 20
58. Nagy Zsuzsanna Kiskunhalas NKSE-Bravotel 55 22
59. Kenyeres Fanni Budapest Bank-FTC-RightPh 53 18
60. Tóth Katalin (952) SONEPAR Békéscsabai ENKSE 53 21
61. Szalontai Edit Vasas SC 52 21
62. Vaszari Virág Fehérép Alcoa FKC 52 22
63. Pollakova Alzbeta ASA-Consolis-HNKC 51 20
64. Szögi Tímea SONEPAR Békéscsabai ENKSE 50 19
65. Kuprichenkova Olga Vasas SC 49 13
66. Szrnka Hortenzia DVSC-Aquaticum 47 21
67. Gogolák Edina Pikker-PTE-PEAC 46 22
68. Gerstmár Szilvia Váci NKSE 46 22
69. Flaskova Monika Tajtavill-Nyíradony 44 21
70. Németh Csilla Budapest Bank-FTC-RightPh 39 22
71. Kamper Olívia Fehérép Alcoa FKC 38 17
72. Hornyák Ágnes Győri Audi ETO KC 38 22
73. Sütő Edina Tajtavill-Nyíradony 38 22
74. Takács Dusmáta Kiskunhalas NKSE-Bravotel 37 21
75. Tamás Krisztina Dunaferr NK 36 21
76. Gaál Adrienn ASA-Consolis-HNKC 36 22
77. Kovacsics Anikó Győri Audi ETO KC 35 20
78. Takács Bernadett SONEPAR Békéscsabai ENKSE 35 21
79. Nikolics Verica Fehérép Alcoa FKC 34 20
80. Szabó Edina Budapest Bank-FTC-RightPh 34 21
81. Mayer Szabina Győri Audi ETO KC 34 22
82. Szűcs Nikolett Tajtavill-Nyíradony 33 22
83. Bradeanu Aurelia Győri Audi ETO KC 32 9
84. Darányi Dóra Pikker-PTE-PEAC 32 17
85. Gulyás Nikolett Tajtavill-Nyíradony 32 21
86. Emberovics Mira Fehérép Alcoa FKC 32 21
87. Slakta Petra Dunaferr NK 32 22
88. Sütő Mariann Tajtavill-Nyíradony 31 22
89. Schmidt Erika Váci NKSE 30 22
90. Kovács Angéla Fehérép Alcoa FKC 29 13
91. Rácz Emese SONEPAR Békéscsabai ENKSE 29 21
92. Horváth Petra Pikker-PTE-PEAC 29 21
93. Sári Barbara Dunaferr NK 29 21
94. Ferling Bernadett Dunaferr NK 28 5
95. Sipos Krisztina Kiskunhalas NKSE-Bravotel 28 22
96. Kósa Anikó Kiskunhalas NKSE-Bravotel 28 22
97. Lévai Zsófia Fehérép Alcoa FKC 26 22
98. Nagy Ivett Dunaferr NK 25 21
99. Cifra Anita SONEPAR Békéscsabai ENKSE 24 22
100. Szegedi Orsolya Fehérép Alcoa FKC 23 21
101. Szádvári Krisztina Budapest Bank-FTC-RightPh 22 12
102. Rotis Nagy Gabriela Győri Audi ETO KC 22 12
103. Kocsis Ágnes SONEPAR Békéscsabai ENKSE 22 17
104. Kordyuk Elena Vasas SC 21 8
105. Szamosi Lívia Tajtavill-Nyíradony 21 22
106. Rédei-Soós Viktória DVSC-Aquaticum 20 12
107. Kovács Bianka Vasas SC 20 17
108. Kazai Anita DVSC-Aquaticum 20 20
109. Azari Fruzsina Dunaferr NK 20 22
110. Gulya Krisztina Pikker-PTE-PEAC 20 22
111. Gyetván Krisztina Váci NKSE 19 16
112. Deáki Dóra Győri Audi ETO KC 19 20
113. Szamoránsky Anikó Budapest Bank-FTC-RightPh 19 22
114. Fülöp Andrea ASA-Consolis-HNKC 19 22
115. Takács Fruzsina Dunaferr NK 18 4
116. Ancsin Tímea SONEPAR Békéscsabai ENKSE 18 18
117. Tóth Orsolya Vasas SC 17 18
118. Amorim Eduarda Győri Audi ETO KC 16 4
119. Virág Erika Kiskunhalas NKSE-Bravotel 15 12
120. Mikó Gréta Vasas SC 15 18
121. Takács Orsolya Vasas SC 15 19
122. Varsányi Nóra Tajtavill-Nyíradony 14 21
123. Kovács Adrienn DVSC-Aquaticum 13 19
124. Bagócsi Barbara Váci NKSE 12 5
125. Erdősi Ildikó Dunaferr NK 12 10
126. Kopecz Barbara Vasas SC 12 13
127. Szűcs Viktória Dunaferr NK 12 14
128. Danyi Ágnes Pikker-PTE-PEAC 12 15
129. Barján Bianka Váci NKSE 12 20
130. Roszinszki Nóra Vasas SC 12 20
131. Klivinyi Kinga Vasas SC 10 7
132. Csuka Alexandra Dunaferr NK 9 15
133. Szarka Adrienn Kiskunhalas NKSE-Bravotel 9 21
134. Mocsai Dorottya Vasas SC 9 21
135. Vadász Ildikó Dunaferr NK 7 4
136. Turcsányi Krisztina Vasas SC 7 17
137. Laki Laura Váci NKSE 7 19
138. Bogdán Nikolett Budapest Bank-FTC-RightPh 7 22
139. Bízik Boglárka Fehérép Alcoa FKC 6 5
140. Horváth Virginia Pikker-PTE-PEAC 6 19
141. Karnik Szabina Győri Audi ETO KC 5 4
142. Szepesi Ivett ASA-Consolis-HNKC 5 12
143. Orosz Eszter Váci NKSE 5 16
144. Bari Nagy Regina Budapest Bank-FTC-RightPh 5 16
145. Tóth Boglárka Pikker-PTE-PEAC 5 19
146. Such Tamara Tajtavill-Nyíradony 5 22
147. Orbán Annamária DVSC-Aquaticum 4 2
148. Kisfaludy Anett Győri Audi ETO KC 4 4
149. Zámbó Krisztina Kiskunhalas NKSE-Bravotel 4 6
150. Horváth Bernadett Győri Audi ETO KC 4 6
151. Horváth Mónika Kiskunhalas NKSE-Bravotel 4 8
152. Busi Vivien ASA-Consolis-HNKC 4 9
153. Zsuzsa Vivien SONEPAR Békéscsabai ENKSE 4 9
154. Mohácsik Mária Budapest Bank-FTC-RightPh 4 18
155. Mezei Tímea Váci NKSE 4 21
156. Marin Alina DVSC-Aquaticum 3 2
157. Szölösi Patrícia Győri Audi ETO KC 3 4
158. Zsilák Katalin SONEPAR Békéscsabai ENKSE 3 5
159. Domokos Kinga ASA-Consolis-HNKC 3 7
160. Krizsán Alexandra Vasas SC 3 11
161. Dajka Bettina Budapest Bank-FTC-RightPh 3 17
162. Szalai Babett Győri Audi ETO KC 2 1
163. Gáspár Gabriella Dunaferr NK 2 1
164. Dakos Noémi DVSC-Aquaticum 2 7
165. Lelkes Noémi Fehérép Alcoa FKC 2 8
166. Györgyné Oblisz Anita Dunaferr NK 1 1
167. Balogh Beatrix Budapest Bank-FTC-RightPh 1 1
168. Zoványi Tünde Tajtavill-Nyíradony 1 1
169. Várkonyi Viktória Fehérép Alcoa FKC 1 2
170. Gogolova Klaudia Váci NKSE 1 3
171. Varga Dóra ASA-Consolis-HNKC 1 5
172. Karsai Roberta Kiskunhalas NKSE-Bravotel 1 9
173. Földes Kata ASA-Consolis-HNKC 1 9
174. Nábelek Noémi Váci NKSE 1 14
175. Stier Petra Pikker-PTE-PEAC 1 15
176. Antal Jenifer ASA-Consolis-HNKC 1 15
177. Sidorova Irina Budapest Bank-FTC-RightPh 1 20
178. Tothova Zaneta SONEPAR Békéscsabai ENKSE 1 22
179. Sáriné Kocsis Erzsébet Dunaferr NK 0 1
180. Tóth Judit Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 1
181. Kapási Anna Olga Fehérép Alcoa FKC 0 1
182. Vikor Noémi Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 1
183. Orbán Lilla Dunaferr NK 0 1
184. Grezner Mónika Váci NKSE 0 2
185. Maláti Adrienn Dunaferr NK 0 2
186. Draxler Orsolya ASA-Consolis-HNKC 0 2
187. Kaszás Ivett Fehérép Alcoa FKC 0 2
188. Lakatos Adrienn Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 2
189. Nagy Zsanett SONEPAR Békéscsabai ENKSE 0 2
190. Ruppert Barbara Dunaferr NK 0 2
191. Szitás Anett Dunaferr NK 0 2
192. Csányi Enikő DVSC-Aquaticum 0 2
193. Fodor Tímea Tajtavill-Nyíradony 0 2
194. Csordás Renáta Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 2
195. Molnár Orsolya Vasas SC 0 3
196. Albert Helga Budapest Bank-FTC-RightPh 0 3
197. Felső Anna Dunaferr NK 0 3
198. Petrovszki Katalin SONEPAR Békéscsabai ENKSE 0 3
199. Oguntoye Viktória Győri Audi ETO KC 0 4
200. Micskó Zsófia Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 4
201. Somogyi Dóra Dunaferr NK 0 4
202. Berta Nikolett Dunaferr NK 0 4
203. Kiss Adrienn Fehérép Alcoa FKC 0 5
204. Zsigmond Vivien Fehérép Alcoa FKC 0 5
205. Pácz Viktória Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 5
206. Sirina Irina Dunaferr NK 0 5
207. Futaki Hajnalka SONEPAR Békéscsabai ENKSE 0 7
208. Erdélyi Lívia Budapest Bank-FTC-RightPh 0 8
209. Juhász Dóra Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 9
210. Hajduch Csenge SONEPAR Békéscsabai ENKSE 0 10
211. Földes Lilla Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 11
212. Knezovic Sanela Dunaferr NK 0 12
213. Tóth Alexandra Pikker-PTE-PEAC 0 14
214. Sipeki Flóra Váci NKSE 0 14
215. Petróczi Viktória Fehérép Alcoa FKC 0 16
216. Gridnyeva Szvetlana Budapest Bank-FTC-RightPh 0 16
217. Herr Orsolya Győri Audi ETO KC 0 19
218. Antóni Viktória Vasas SC 0 20
219. Djeric Sladjana Fehérép Alcoa FKC 0 20
220. Szikora Melinda Fehérép Alcoa FKC 0 20
221. Pálinger Katalin Győri Audi ETO KC 0 21
222. Győri Ágnes Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 21
223. Juhász Edina Váci NKSE 0 22
224. Abramovics Alena ASA-Consolis-HNKC 0 22
225. Guiu Stancuta Kiskunhalas NKSE-Bravotel 0 22
226. Vörös Henrietta ASA-Consolis-HNKC 0 22
227. Pastrovics Melinda DVSC-Aquaticum 0 22
228. Kiss Éva DVSC-Aquaticum 0 22
229. Víg Vivien Pikker-PTE-PEAC 0 22
230. Veress Zsuzsanna SONEPAR Békéscsabai ENKSE 0 22
231. Radochay Beáta Pikker-PTE-PEAC 0 22
232. Pisák Renáta Dunaferr NK 0 22
233. Lajtos Nóra Tajtavill-Nyíradony 0 22
234. Kószó Andrea Vasas SC 0 22
235. Király Annamária Tajtavill-Nyíradony 0 22